0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Akwaloteria

Co to jest Akwaloteria®

Akwaloteria® to konkurs organizowany każdego miesiąca przez sklep akwarystyczny24®. Klienci sklepu robiący zakupy w danym miesiącu automatycznie biorą udział w konkursie i mają szansę wygrania nagród w postaci pakietu produktów akwarystycznych o wartości około 200zł każdy.

Ile osób wygrywa

W każdym miesiącu wygrywa pięć osób.

Co można wygrać

W Akwaloterii® każdego miesiąca jest do wygrania pięć pakietów nagród o łącznej wartości 1000zł. Każdy z pięciu zwycięzców sam wybiera jeden z kilku proponowanych pakietów nagród, dostosowany do swojego akwarium.

Jak wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie Akwaloteria® wystarczy złożyć zamówienie w sklepie akwarystyczny24® danego miesiąca i przystąpic do pakietu lojalnosciowego. Po złożeniu zamówienia automatycznie biorą Państwo udział w konkursie na dany miesiąc i mają możliwość wygrania cennych nagród.

Czy są jakieś ograniczenia lub opłaty

Nie, nie ma żadnych ograniczeń ani opłat. Bez względu na kwotę Twojego zamówienia i produkty jakie wybierasz, bierzesz udział w konkursie. Jedyny warunek to Twoja to wyrażenie zgody na nasz Program Lojalnościowy. Jeżeli tego Państwo nie zrobili, w dowolnym momencie można to zmienić. Wystarczy zalogować się do sklepu i w opcjach „Moje Konto” zaznaczyć „Chcę korzystać z programu lojalnościowego" Poniżej przykład.

Kiedy są wyniki konkursu

Wyniki konkursu Akwaloteria® są publikowane w pierwszych dniach każdego miesiąca.

Jak sprawdzić czy wygrałem

Są dwa sposoby aby to sprawdzić. Pierwszy polega na sprawdzeniu poczty e-mail w pierwszych dniach każdego miesiąca. Kilka minut po ustaleniu zwycięzców wysyłamy e-mail do wszystkich klientów którzy wyrazili zgodę na program lojalnościowy z linkiem do listy zwycięzców. Ponadto każdy z pięciu zwycięzców otrzymuje osobno dedykowany do niego e-mail. Druga możliwość sprawdzenia zwycięzców polega na odwiedzeniu naszego sklepu i zakładki Blog, gdzie regularnie co miesiąc oficjalnie ogłaszamy listę zwycięzców.

Regulamin konkursu Akwaloteria®

Regulamin dostępny tutaj

Jak odebrać nagrody Akwaloteria®

Regulamin odbioru nagród tutaj

PAKIETY NAGRÓD DO WYBORU

Zwycięzca konkursu Akwaloteria zobowiązany jest wybrać pakiet nagród z pakietów oferowanych poniżej, a następnie wysłać e-mail z informacją o wybranym pakiecie nagród. Email należy wysłać na adres sklep@akwarystyczny24.pl Poniżej przedstawiamy pakiety nagród do wyboru. 

Pakiet 1 UNIWERSALNY (Akwarium ogólne, typowe z mieszanką różnych ryb i roślin)

AZOO-PLUS Supreme Bioguard 500ml
AZOO-PLUS Aquaguard Plus 500ml
AZOO-PLUS Cloudy Treatment 500ml
KORDON Amquel Plus 473ml

Pakiet 2 (Akwarium z rybami lubiącymi kwaśniejszą wodę np. dyskowiec, neon)

AZOO-PLUS Supreme Bioguard 500ml
AZOO-PLUS Aquaguard Plus 1000ml
AZOO-PLUS Triple Black Water 500ml
KORDON Amquel Plus 473ml

Pakiet 3 (Akwarium Tanganika lub Malawi)

AZOO-PLUS Supreme Bioguard 1000ml
AZOO-PLUS Aquaguard Plus 500ml
KORDON Amquel Plus 473ml
AZOO African Cichlid Mineral Salt 600g

Pakiet 4 (Akwarium roślinne)

AZOO NATURE-GRO Plant Premium 500ml
AZOO Carbon Plus 1000ml
Vimi Bottom Long Lasting 20 sztuk
Vimi Bottom Action 20 sztuk
AQUAMAX Terrdrakon SE 10 sztuk
AQUAMAX Terrdrakon NPK 10 sztuk

Pakiet 5 (Krewetkarium)

BENIBACHI BeeMax 30g
BENIBACHI Dry Spinach 20g
AZOO Mineral Plus 120ml
Azoo Gh-Plus 120ml
AQUAMAX Cinamon Nano
AQUAMAX Liście migdałecznika morskiego Nano

Pakiet 6 (Akwarium morskie)

AZOO Active Filter 4in1 1L
AZOO PSB 1000ml x1
AZOO 11in1 Super Bio-Bacteria 1000ml

INFORMACJA PRAWNA

Akwaloteria® jest zarejestrowanym, słownym znakiem towarowym i posiada zarejestrowany znak graficzny. Nie zgadzamy się na jakiekolwiek wykorzystanie tego znaku bez naszej wiedzy.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 7:30 - 15:30

Wielu akwarystów boryka się z glonami w akwarium i pyta w jaki sposób mogą z nimi walczyć i je usunąć. Na forach czy w sklepach na to pytanie pada zazwyczaj nazwa jednego z kilku produktów na glony, dodatkowo nie zawsze skutecznego.

Aby odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób pozbyć się glonów z akwarium, należy bezwzględnie zastanowić się nad przyczynami ich powstawania. Bez tej wiedzy i odpowiedniej diagnozy nie ma możliwości skutecznego usunięcia  glonów. Wlanie tego czy innego produktu nie pomoże, bądź pomoże na chwilę. Produkt na glony usuwa skutek złego stanu akwarium i braku równowagi, natomiast nie usuwa on przyczyny, która pozostaje nierozwiązana po zastosowaniu produkty na glony a problem glonów powraca po odstawieniu produktu.

Porada w przygotowaniu

W internetowym bałaganie można znaleźć wiele artykułów w tym temacie które mówią o dwóch, trzech czy o pięciu powodach powstawania glonów. Prawda jest taka, że rodzajów sklasyfikowanych alg są dziesiątki tysięcy, a przyczyn ich powstawania przypuszczalnie niewiele mniej, choć wszystkie je możemy wrzucić do jednego, ogólnego stwierdzenia: Brak szeroko pojętej równowagi w akwarium.

Cudownie by było napisać, że glony powstają bo to i tamto... Ale jest to niemożliwe. Każde akwarium jest inne i każde akwarium wymaga indywidualnej oceny i diagnozy.

W zależności od typu akwarium, będą w nim występowały rożne procesy i będzie w nich rożna ilość minerałów i składników odżywczych między którymi powinna być równowaga. Inne składniki będą wymagały równowagi w akwarium roślinnym, inne w akwarium z samymi rybami, inne w akwariach z rybami wód alkalicznych Malawi czy Tanganika, inne w akwarium biotopowym wód kwaśnych jak Amazonia, inne dla wody twardej, bogatej w wapń, magnez, potas czy sód, a jeszcze inne dla wody miękkiej o niskiej przewodności i ilości składników mineralnych. W każdym z wymienionych typów akwariów jest zmienna ilość soli: wapnia, magnezu, sodu, potasu itp, w każdym jest zmienna ilość ryb, zmienna ilość roślin, zmienna ilość składników odżywczych jak mikro i makroelementy. Ta zmienność w dużej mierze ma wpływ na jakość życia ryb czy roślin wyższych a także tworzy środowisko przyjazne bądź nieprzyjazne dla glonów.

Porada w przygotowaniu

×