0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Unikalne suplementy rafy AZOO z formułą DEEP SEA WATER

DROGI KLIENCIE ...

 

Wprowadziliśmy do oferty unikalne suplementy rafy AZOO z formułą DEEP SEA WATER. Więcej informacji na www.azoo.pl

Formuła DEEP SEA WATER polega na użyciu głębinowej wody morskiej wydobywanej z głębokości 200-300 metrów jako bazy dla suplementów rafowych. Na tej głębokości woda obfituje w minerały, które przybierają postać wolnych jonów, dzięki czemu produkty rafowe AZOO są doskonale przyswajane przez organizmy żywe rafy i zapewniają najlepsze wyniki hodowli i utrzymania zwierząt morskich. Marka AZOO od 1977 roku eksportuje ryby na cały świat, w tym organizmy morskie. Z informacji jakie posiadamy od producenta odpowiednio przygotowana woda głębinowa znacząco poprawia warunki życia i rozmnażania zwierząt morskich.

Standardowo produkty płynne AZOO poza wysoką jakością są bardzo skoncentrowane i wydajne. Na uwagę zasługuje także fakt, iż produkty te są bardzo przyjazne dla portfela akwarysty w dobie drogich i przereklamowanych produktów do akwarystyki morskiej. Ceny w naszym sklepie na dzień dzisiejszy to 29zł za 250ml, 49zł za 500ml i 199zł za bańkę 3,8L każdego z siedmiu suplementów rafy AZOO. Niewątpliwie tak niskie ceny w połączeniu z dużą wydajnością i unikalną formuła sprawią, że produkty te zostaną przyjęte bardzo pozytywnie. Czekamy na opinie. Jak zawsze zakupy tych i innych produktów promowane są cennymi Akwamonetami®.

 

Szczątkowe informacje na temat produktów i formuły DEEP SEA WATER w materiałach poniżej, kliknij aby powiększyć.

 

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 7:30 - 15:30

Wielu akwarystów boryka się z glonami w akwarium i pyta w jaki sposób mogą z nimi walczyć i je usunąć. Na forach czy w sklepach na to pytanie pada zazwyczaj nazwa jednego z kilku produktów na glony, dodatkowo nie zawsze skutecznego.

Aby odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób pozbyć się glonów z akwarium, należy bezwzględnie zastanowić się nad przyczynami ich powstawania. Bez tej wiedzy i odpowiedniej diagnozy nie ma możliwości skutecznego usunięcia  glonów. Wlanie tego czy innego produktu nie pomoże, bądź pomoże na chwilę. Produkt na glony usuwa skutek złego stanu akwarium i braku równowagi, natomiast nie usuwa on przyczyny, która pozostaje nierozwiązana po zastosowaniu produkty na glony a problem glonów powraca po odstawieniu produktu.

Porada w przygotowaniu

W internetowym bałaganie można znaleźć wiele artykułów w tym temacie które mówią o dwóch, trzech czy o pięciu powodach powstawania glonów. Prawda jest taka, że rodzajów sklasyfikowanych alg są dziesiątki tysięcy, a przyczyn ich powstawania przypuszczalnie niewiele mniej, choć wszystkie je możemy wrzucić do jednego, ogólnego stwierdzenia: Brak szeroko pojętej równowagi w akwarium.

Cudownie by było napisać, że glony powstają bo to i tamto... Ale jest to niemożliwe. Każde akwarium jest inne i każde akwarium wymaga indywidualnej oceny i diagnozy.

W zależności od typu akwarium, będą w nim występowały rożne procesy i będzie w nich rożna ilość minerałów i składników odżywczych między którymi powinna być równowaga. Inne składniki będą wymagały równowagi w akwarium roślinnym, inne w akwarium z samymi rybami, inne w akwariach z rybami wód alkalicznych Malawi czy Tanganika, inne w akwarium biotopowym wód kwaśnych jak Amazonia, inne dla wody twardej, bogatej w wapń, magnez, potas czy sód, a jeszcze inne dla wody miękkiej o niskiej przewodności i ilości składników mineralnych. W każdym z wymienionych typów akwariów jest zmienna ilość soli: wapnia, magnezu, sodu, potasu itp, w każdym jest zmienna ilość ryb, zmienna ilość roślin, zmienna ilość składników odżywczych jak mikro i makroelementy. Ta zmienność w dużej mierze ma wpływ na jakość życia ryb czy roślin wyższych a także tworzy środowisko przyjazne bądź nieprzyjazne dla glonów.

Porada w przygotowaniu

×